T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı -Kısmi Zamanlı Öğrenci İstihdamı | All Contents

 

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı ve Finans Ofisi Başkanlığı’nda görevlendirilmek üzere kısmi zamanlı öğrenci istihdam edilecektir. Başvurular, yalnızca ilgili yazıda belirtilen online bağlantı adresleri üzerinden alınmaktadır.Söz konusu ilan 17 Kasım 2019 tarihinde kapanacaktır.

 

Başvuru Şartları

Öğrencilerin yeni oluşturulan ‘Kariyer Kapısı’ platformu üzerinden yapacakları başvuruları, Cumhurbaşkanlığı'nın ilgili birimleri tarafından değerlendirilecektir. Tüm adayların başvuruları bu platformda oluşturulacak havuzda toplanacak. Lisans son sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, kariyer kapısı başvuru platformu üzerinden 17 Kasım’a kadar başvuru yapılabilecek. Proje kapsamında haftada asgari 2.5 işgünü çalışacak olan öğrencilerin, iyi düzeyde en az bir yabancı dil bilgisi ve 4 üzerinden 2.5 veya üzeri bir not ortalamasına sahip olması bekleniyor.

Geçtiğimiz Ocak ayında programa üniversitelerin Kariyer Merkezleri aracılığı ile başvuran 524 öğrenci arasından 24’ü kısmi zamanlı olarak İnsan Kaynakları Ofisi’nde istihdam edildi. Programın tamamlamasının ardından gerekli aşamaları başarıyla tamamlayan 9 öğrenci İnsan Kaynakları Ofisi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışma hayatına devam etmeye hak kazandı. Bu projede de yarı zamanlı çalışma sonunda başarılı olan öğrenciler Cumhurbaşkanlığı’nda çalışmaya devam edebilecek.

 

İnsan Kaynakları Ofisine başvuru yapmak için TIKLAYINIZ. 

 

Finans Ofisine başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.