Paydaşlarla Toplantılar
Home

Erzurum Teknik Üniversitesinde yapılan Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi yetkililerinin düzenlediği Doğu Anadolu Kariyer Fuarı DKF’19 bilgilendirme toplantısına katılım sağlanmıştır.

Tarih  19 Şubat 2019


Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DAKAF'20) Hazırlık Süreci ve İş Planı Değerlendirme Toplantısı

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından Üniversitelerin Kariyer Merkezleri ile Yetenek Kapısı Online Toplantısına katılım sağlanmıştır.

Tarih 6 Ocak 2020


KARGEM - İŞKUR Toplantısı

Kariyer Merkezi Müd. Dr. Öğr. Üyesi Zeliha TEKİN ile İşkur'dan Ahmet SAĞLIK ve Sedat TOK'un katılımlarıyla MŞÜ 2.Kariyer Günlerine ilişkin iş birliği toplantısı gerçekleşmiştir.

Tarih 5 Şubat 2020


Uzaktan Eğitim Kapısı sistemi üzerinden çevrimiçi olarak düzenlenen toplantıya Üniversitemiz Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Zeliha TEKİN, Müd. Yrd. Öğr. Gör. Elif ÖZDİL DEMİREL, Kariyer Merkezi Müdür Yrd. Öğr. Gör. Okan TÜRK ve merkez çalışanı Ruken EKİCİ BABA katıldı.

Tarih 23 Temmuz 2020


Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin Kariyer Merkezleri yöneticileriyle çevrim içi olarak organize ettiği toplantıya Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç.Dr. Zeliha TEKİN Müd.Yard. Öğr.Gör. Elif ÖZDİL DEMİREL ve merkez çalışanımız Ruken EKİCİ BABA katılmıştır.

Tarih 14 Ocak 2021